+

Dokumenty i informacje

Usługi > Pozostałe usługi > Płatności PayByNet


Korzyści z Paybynet:

  • bezpieczeństwo – przelew wykonywany jest bezpośrednio z konta kupującego na konto sklepu lub rzędu, dzięki czemu wiadomo komu przelewane są środki. Pieniądze nie są zatrzymywane w instytucji pośredniczącej,
  • szybkość – informacja o przelewie jest natychmiast przekazywana do sklepu lub urzędu, co znacznie przyspiesza sfinalizowanie zamówienia. Rozliczenie płatności gwarantuje KIR,
  • wygoda – dane do przelewu są wypełniane automatycznie, dzięki czemu unika się pomyłki przy ich wprowadzaniu.

Usługa płatności internetowych Paybynet, umożliwia wygodne i bezpiecznie płatności za zakupy w Internecie. Pieniądze bezpośrednio trafiają na konto bankowe sprzedawcy, a na przelewie widoczne jest komu i za co przelewane są środki.

Sprzedawca korzystający z Paybynet z łatwością zidentyfikuje Twoje zamówienie, co znacząco przyspieszy nie tylko realizację zamówienia, ale również rozpatrywanie ewentualnej reklamacji czy procedurę zwrotu towaru.

Aby zapłacić przez Paybynet, wystarczy wybrać w e-sklepie jako formę płatności usługę Paybynet, zalogować się do swojej bankowości internetowej i zaakceptować operację. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund.

Dzięki Paybynet można wnosić opłaty administracyjne i skarbowe, korzystając z usług e-urzędu.

Więcej o Paybynet można przeczytać na stronie http://www.paybynet.pl

Ta strona korzysta z cookies

Korzystamy z plików cookie w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.