+

Zarząd Banku

Zarząd Banku składa się z 3 osób

Katarzyna Lalik - absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Od 20 lat związana z sektorem usług bankowych i ubezpieczeniowych. Dyplomowany pracownik bankowy, profesjonalny doradca finansowy European Financial Guide EFG, absolwentka studiów podyplomowych "Zarządzanie audytem wewnętrznym" oraz MBA „Management of Co-operative Bank”. Od 2015 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Zatorze. Od wielu lat promuje edukację finansową, propagatorka nowoczesnych rozwiązań i innowacji. Otwarta na nowe pomysły, inicjatywy i współpracę.
Katarzyna Lalik
Prezes Zarządu
Edyta Kania - magister ekonomii, absolwentka kilku renomowanych uniwersytetów w Katowicach i Krakowie. Jest certyfikowanym pracownikiem bankowym (ECB EFCB), m.in. w zakresie analizy kredytowej i doradztwa finansowego. Karierę rozpoczęła w Banku Polskiej Spółdzielczości, by następnie w 2015 r. objąć stanowisko Wiceprezesa ds. handlowych w Banku Spółdzielczym w Zatorze. Specjalizuje się w finansach i analizie inwestycyjnej, zarządzając projektami w sektorze budowlanym.
Edyta Kania
Wiceprezes Zarządu
Agata Szymonik - Wiceprezes Zarządu ds. finansowo-księgowych w Banku Spółdzielczym w Zatorze, odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu stabilności finansowej banku poprzez nadzór nad jego bezpieczeństwem finansowym i płynnością. Praca w BS Zator jest jej pierwszą i prawdopodobnie ostatnią pracą w życiu, która daje jej dużo satysfakcji. Z racji zajmowanego stanowisk, Agata zajmuje się m.in. różnego rodzaju analizami, wyliczeniami i limitami, które są niezbędne w zarządzaniu Bankiem.
Agata Szymonik
Wiceprezes Zarządu

Rada Nadzorcza

Rada Nadzorcza naszego Banku składa się z 7 członków wybieranych przez Zebranie Przedstawicieli na czteroletnią kadencję.

Skład Rady Nadzorczej Banku (kadencja 2022-2026):

Od lewej: Bartuś Marcin, Mitoraj Halina, Żabińska Irena,
Grzyb Andrzej - Przewodniczący Rady Nadzorczej, Wilczak Maria, Kajdas Krystyna, Wieliczko Tomasz,

Ta strona korzysta z cookies

Korzystamy z plików cookie w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.