W Banku Spółdzielczym w Zatorze szybko i bezpiecznie wyślesz lub odbierzesz pieniądze za pośrednictwem MoneyGram - światowego lidera w zakresie usług międzynarodowych transferów pieniężnych dla osób fizycznych.

MoneyGram współpracuje z międzynarodową siecią przedstawicieli, aby zapewnić Ci możliwość szybkiego przesyłania pieniędzy po atrakcyjnych cenach do odbiorców w ponad 200 krajach i terytoriach na całym świecie (ponad 336 000 placówek).

Ani wysyłający, ani odbiorca nie potrzebuje konta bankowego, aby zrealizować przekaz.

Odbiorcy mogą wypłacić pieniądze:

  1. w złotówkach,

  2. w dolarach amerykańskich,

  3. oraz euro.

Waluta wypłaty ustalana jest przez Nadawcę w momencie wysyłania kwoty. Poza opłatami przelewowymi od transakcji, zastosowany może być również kurs wymiany walut ustalony przez MoneyGram lub przedstawiciela. Wypłata w walucie możliwa jest jedynie w określonych miejscach wypłat i zależy od dostępności  waluty w danym miejscu, w danym czasie.

Więcej informacji o MoneyGram oraz pełną listę przedstawicieli i placówek znajdziesz na stronie internetowej www.moneygram.com.
Szczegółowe informacje o transferach pieniężnych MoneyGram można uzyskać dzwoniąc pod bezpłatny, międzynarodowy  numer infolinii:
00-800-1111-710.

Aby odebrać pieniądze w naszym Banku należy:

  1. poprosić o numer referencyjny osobę, która przesyła pieniądze,

  2. wziąć ze sobą dowód tożsamości oraz numer referencyjny,

  3. wypełnić i złożyć prosty formularz odbioru, okazać dokument tożsamości.

Aby przesłać pieniądze należy:

  1. okazać dowód tożsamości,

  2. wypełnić formularz nadania i złożyć go wraz z pieniędzmi, które zamierzamy przesłać oraz z opłatą za transfer.

Zapraszamy do naszych placówek!