3D-Secure

Płać bezpiecznie w Internecie 3D-Secure

od 01 lutego 2015 roku

 

3D-Secure umożliwia dokonywanie przez Internet płatności o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa. Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem, które klient nadaje przy rejestracji karty w usłudze.

Rejestracja karty wykonywana jest jednokrotnie – klient w trakcie dokonywania płatności
w sklepie internetowym zostanie poproszony o rejestrację, która wymaga potwierdzenia swojej tożsamości poprzez podanie danych osobowych znanych przez bank i ustalenie hasła. Przy kolejnych zakupach przez Internet poza podaniem danych z karty, potwierdzenie płatności będzie polegać na podaniu ustalonego hasła.

Podczas rejestracji klient określa również komunikat osobisty – tekst, który będzie wyświetlany przy każdej płatności kartą i stanowi dodatkowe potwierdzenie autentyczności strony.

 

Szczegóły

Płacisz kartą przez Internet ?

 

Koniecznie zapoznaj się z tym komunikatem!

 

Bank Spółdzielczy w Zatorze, w celu dostosowania się do nowo wprowadzonych przepisów dotyczących bezpieczeństwa transakcji internetowych, od dnia 1 lutego 2015 r. wprowadza zmiany w regulacjach dotyczących korzystania z kart debetowych i kredytowych.

 

Bank Spółdzielczy w Zatorze informuje, że ze względów bezpieczeństwa, od 1 lutego 2015 r. limit transakcji internetowych (płatności dokonywane kartą VISA przez Internet) zostanie wyzerowany dla wszystkich wydanych kart debetowych i kredytowych. W celu odblokowania płatności w Internecie, należy ustalić wysokość limitu transakcji internetowych za pośrednictwem Infolinii Banku 86 215 50 00 lub bezpośrednio w placówce Banku oraz aktywować zabezpieczenie 3D Secure w portalu kartowym (www.kartosfera.pl).

 

W celu aktywowania zabezpieczenia 3D Secure niezbędne jest zdefiniowanie w Banku Spółdzielczym w Zatorze aktualnego numeru telefonu komórkowego, na który będą wysyłane Hasła 3D Secure do autoryzacji transakcji internetowych dokonanych kartą oraz hasła do pierwszego zalogowania się celem aktywowania tego zabezpieczenia na portalu kartowym.

 

W celu zarejestrowania się w portalu kartowym, należy:

 

1. wejść na stronę internetową portalu kartowego www.kartosfera.pl;

2. podać numer PESEL – dla rezydentów, a w przypadku nierezydentów prosimy o kontakt z Infolinią Banku w celu ustalenia indywidualnego numeru identyfikacyjnego;

3. wpisać otrzymane na numer telefonu komórkowego hasło do pierwszego zalogowania się w portalu kartowym.

 

Portal kartowy dostępny będzie od 1 lutego 2015r. i za jego pośrednictwem będzie można dokonać następujących czynności:

 

aktywować zabezpieczenie 3D Secure,
zmieniać kod PIN,
zastrzegać kartę.

 

O dodaniu kolejnych funkcjonalności w portalu będziemy informować na bieżąco.

 

Pełna treść Regulaminu kart kredytowych, Regulaminu karty Visa Classic Debetowa, Regulaminu karty Visa Business Debetowa obowiązujących w Banku Spółdzielczym w Zatorze w wersji obowiązującej od 01.02.2015r. dostępna jest w placówkach Banku.

 

W razie jakichkolwiek pytań pomogą konsultanci Infolinii Banku pod numerem telefonu

86 215 50 00

 

 

Zarząd Banku Spółdzielczego w Zatorze