Konkurs Wesoła skarbonka SKO 2014 ma już laureatów

Poniżej prezentujemy galerię prac plastycznych uczestników konkursu SKO 2014r pod hasłem: "Wesoła skarbonka".

W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-III ze Szkół Podstawowych w Zatorze, Przeciszowie-Podlesiu, Rudzach, Smolicach, Laskowej, Grodzisku i Graboszycach. Konkurs odbył się w dwóch etapach - szkolnym i międzyszkolnym.
W etapie szkolnym nagrody przyznawali nauczyciele,a w etapie międzyszkolnym - pracownicy BS w Zatorze. Prac było bardzo wiele, wykonanych różnymi technikami. Wybór najlepszej był niemożliwy, dlatego przyznaliśmy po trzy pierwsze i drugie miejsca oraz dwa trzecie miejsca.
Bankowa Komisja Konkursowa przyznając pierwsze miejsce brała pod uwagę przede wszystkim wkład własny dzieci w wykonanie prac. Nie sposób było nie docenić również innych prac za pomysł, wykonanie, pracochłonność i wsparcie rodziców :) Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za udział w Konkursie. Mamy nadzieję, że nagrody ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Zatorze sprawią Wam wiele radości i chętnie weźmiecie udział w kolejnych Konkursach przez nas organizowanych.

Dziękujemy także nauczycielom - opiekunom SKO za krzewieni wśród dzieci idei oszczędzania i zachęcenie do stworzenia tych wyjątkowych skarbonek.