Laureat Akcji Dobry Pracodawca 2015

W dniu 18 lutego 2016 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie odbyło się wręczenie Dyplomów dla Laureatów Akcji Dobry Pracodawca 2015.
Miło nam poinformować, że znaleźliśmy się wśród 48 firm i instytucji prowadzących działalność na terenie województwa małopolskiego, które zostały wyróżnione tytułem Dobry Pracodawca 2015.
Przedstawiciele tych firm odebrali dyplomy z rąk marszałka województwa małopolskiego Jacka Krupy i wicewojewody małopolskiego Józefa Gawrona.
Akcja Dobry Pracodawca ma na celu wyróżnienie najlepszych małopolskich pracodawców, jak również promocję najwyższych standardy w biznesie.
Udział w drugiej edycji akcji zgłosiło kilkadziesiąt firm z całej Małopolski, mikro, MSP jak i dużych, przedstawicieli różnych branż. Kapituła wybrała 48 laureatów.
W zeszłorocznej edycji wyróżniono 30 firm i instytucji Konkurs Dobry Pracodawca jest elementem programu aktywizacji długotrwale bezrobotnych. Prowadziła go firma Ingeus na zlecenie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie przy współpracy z urzędami pracy powiatów krakowskiego, bocheńskiego, nowotarskiego oraz miasta Krakowa. Honorowo akcji patronują: Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwo Skarbu Państwa, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Małopolski Urząd Wojewódzki, jak również Business Centre Club Loża Małopolska.

 

 

http://www.wadowice24.pl/nowe/pieniadze/3788-najlepsi-pracodawcy-w-malopolsce-w-wadowicach-firma-ktora-zajmuje-sie-laczeniem-rur-w-zatorze-bank-spoldzielczy.html

http://www.dziennikpolski24.pl/aktualnosci/a/najlepsi-malopolscy-pracodawcy-2015-roku-zdjecia,9414623/
http://wup-krakow.pl/aktualnosci/2016/2/dobrzy-pracodawcy-2015-roku
https://sadeczanin.info/gospodarka/oto-dobrzy-pracodawcy-2015-roku-jest-tu-tw%C3%B3j-szef

Zdjęcia dzięki uprzejmości Gazety Dziennik Polski.