Korzyści

Rachunek bieżący / pomocniczy wspomaga efektywne zarządzanie firmą poprzez szybkie i pewne przeprowadzanie rozliczeń pieniężnych krajowych i zagranicznych. Stwarza możliwość korzystnego lokowania środków oraz zapewnia uproszczoną procedurę dostępu do kredytowych źródeł finansowania.

Korzyści:

  • wygodny i bezpieczny dostęp do bankowości elektronicznej Internet Banking lub Home Banking;
  • stały dostęp do pieniędzy za pomocą karty płatniczej Visa;
  • ekspresowe przelewy z konta na konto z banku do banku już w kilkanaście sekund;
  • przelewy SOBRNET;
  • aktualne informacje o stanie rachunku i ostatnio przeprowadzonych transakcjach dostępne są za pośrednictwem Internetu w systemie Internet Banking bądź telefonu w formie powiadomienia SMS - em lub na podstawie hasła, a także w bankomacie;
  • możliwość zakładania lokat na 1 noc – Over Night;
  • środki na rozwój i bieżącą działalność firmy zapewnia bogata oferta kredytowa;
  • możliwość terminowego regulowania płatności za pomocą zlecenia stałego lub polecenia zapłaty.

Przyjazna i profesjonalna obsługa pomoże przy załatwianiu formalności.

 

Parametry

Dla kogo?

Rachunek skierowany dla przedsiębiorstw i innych Klientów instytucjonalnych.

Bankowość elektroniczna 

Rachunki firmowe w Banku Spółdzielczym w Zatorze to możliwość uzyskania swobodnego dostępu do rachunku, dzięki systemom Internet Banking lub Home Banking, które umożliwiają dostęp do rachunku przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. 

Karta płatnicza VISA

Karta płatnicza VISA to nowoczesna, międzynarodowa karta płatnicza umożliwiająca pobieranie gotówki we wszystkich bankomatach w kraju i zagranicą, bezprowizyjne płatności w milionach punktów handlowo-usługowych na całym świecie oznaczonych znakiem VISA.

Bankowość mobilna 

Umożliwia obsługę rachunku z wykorzystaniem urządzeń mobilnych, takich jak smartfon i tablet, bez konieczności instalacji dodatkowych programów i wtyczek. Wersja mobilna dedykowana jest dla nowych urządzeń z ekranem dotykowym wykorzystujących systemy operacyjne: Android, iOS, Windows phone, Firefox OS, BlackBerry. Szyfrowanie całości przesyłanych danych zapewnia gwarancję poufności ich transmisji. System nie przechowuje poufnych danych w pamięci.

Przelewy ekspresowe  

System płatności BlueCash umożliwia wykonywanie międzybankowych przelewów ekspresów z pominięciem bankowych sesji księgowania. To nowe na rynku, całkowicie bezpieczne rozwiązanie, które zapewnia przelewy ekspresowe nawet w kilkanaście sekund do ponad 80 banków.

W celu skorzystania z przelewu ekspresowego musisz tylko wybrać odpowiedni rodzaj przelewu w bankowości elektronicznej Banku Spółdzielczego w Zatorze i podać dane odbiorcy. System w czasie rzeczywistym weryfikuje możliwość natychmiastowego dostarczenia pieniędzy na wskazane przez osobę wykonującą przelew konto. Po zatwierdzeniu przelewu pieniądze natychmiast pojawiają się na rachunku odbiorcy. Potwierdzenie przelewu znajdziesz standardowo w historii transakcji. Możesz wykonać przelew aż do 20 000 złotych. Usługa jest dostępna 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. 


 

 

Oprocentowanie
Format Tytuł pliku Rozmiar
Taryfa prowizji

620 KB

Tabela oprocentowania produktów bankowych 399 KB
Zapytaj o rachunek

Imię: *
Nazwisko: *
Telefon stacjonarny: *
Adres e-mail:
Najbliższa placówka: *
Uwagi:
* pole wymagane